Kuruluşumuz

 

2017 yılında faaliyetine başlamış bulunan firmamız , dünya ve Türkiye piyasasında marka olan  elektrik, elektronik otomasyon ürünleri ağırlıklı olmak üzere birçok ürünü en uygun fiyat ile  son kullanıcıyla buluşturmak için yalnızca gümrük ihalelerinden temin ederek, bu ürünleri müşterilerine en uygun fiyatlara  ulaştırmak amacı ile kurulmuştur. Bu vesile ile hizmet felsefemizi kurulduğumuz günden bu yana uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışı çerçevesinde geliştirmiştir.

Bu anlayış doğrultusunda, yönetimden insan kaynaklarına,  teknolojiden hizmet anlayışına kadar satış ve sonrası sürecinin tüm bileşenlerinde, kalite unsurunu esas aldık. Böylece, artan verimlilik ve ürün/hizmet kalitesini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile birleştirdik.

Hedefimiz

Firmamızın hedefi geçmişten bugüne kadar olduğu gibi, en kaliteli ürünleri en düşük ve rakipsiz fiyatlarla müşterilerini buluşturmaktır. Bu vesile ile Türkiye piyasasında siz değerli müşterilerin desteğiyle zirveye emin adımlarla ilerlemektir.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz. Gizlilik Sözleşmesi
E-posta adresinizi başarılı bir şekilde kaydettiniz.
E-posta adresiniz zaten kayıtlı